Restorante

Rr"Pavarsia " Ura E Dajlanit Durres, Albania
Hours: Open today Open : 9:00-00:00
+355 069 68 65 606 , 069 48 92 258

Kategori:Restorant Restorant “Te NIKU” është një nga restorantet më të mira në Durres, duke ofruarRead More

Rruga per PLAZH, 2504, Golem,Durres, Albania
Hours: Open today Open : 00:00 -24:00
+355 069 25 54 187

Kategori:Restorant Hotel Hotel Vela eshte nje hotel i klasit te larte i vendosur ne Durres,Read More

Shkembi Kavajes Golem ALBANIA
Hours: Open today Open 9:00-00:00
+355 069 65 62 423

Kategori:Restorant Restorant “Vera” është një nga restorantet më të mira në Golem, duke ofruar ngrënieRead More

Rruga Pavaresia, Durres
+355 0697753179

     Kategoria: Hotel, Restorant Miresevini ne ‘Mira Mare’ Hotel dhe Restorant, nje ambient komodRead More

Vlorë
+355 0698972103

Kategoria: Bar, Restorant Restoranti ITALIANO ofron jo vetem nje restorant por nje mrekulli per teRead More

Rruga Pavaresia, Lagjia 13, perball hotel Palace te hotel Colombo, Durres
+355 069 76 50 121

     Kategoria: Piceri Pizza Napoli është dhe do të mbetet për shumë kohë liderRead More

Pishat e Buta, Golem, Durres
+355 069 73 10 550

     Kategoria: Bar, Restorant, Hotel Bar Restorant Hotel ‘Kevin’ ju ofron nje vend relaksi perRead More

Kompleksi Lura, Gjiri i Lalzit, Durres
+355 069 70 01 431, 069 70 95 710

     Kategoria: Bar Restorant Nese deshiron nje vakt te shijshem te rrethuar me njeRead More

Rruga Pavaresia, Durres
+355 068 25 74 856, 0522 60 222

     Kategoria: Restorant, Piceri Nese deshiron nje vakt te shijshem te rrethuar me nje pamjeRead More

Durres C
+355 069 75 56 959

     Kategoria: Restorant Ky restorant ishte pranë apartamentit tonë në plazh rreth 2 kmRead More

Plazh, Durres
+355 068 20 87 570

     Kategoria: Restorant – Piceri Ambjent i mrekullushem, stafi i cilesise se larte dheRead More

Rruga Lule Bore, Durres
+355 069 29 30 520

     Kategoria: Restorant Restorant peshku dhe prodhime deti te freskta. Adresa: Rruga Lule Bore,Read More

Durres, Albania

Lini pak hapsire ne diten tuaj per tu relaksuar e per te kaluar caste teRead More

Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
Hours: Open today Open 06:00 am - 03:00 am
+355 00355 52 260 023

Verona eshte një restorant shumë i modës, i mobiluar me stil dhe dashuri për t’juRead More

Pista Vollga, Durres 2000, Albania
Hours: Open today Open 10:00 am - 12:00 pm
+355 00355 69 819 2750

Wild West është një vend që ju mirëpret të gëzoni dhe të mësoni gjithçka përRead More

Hours: Open today Open : 9:00-01:00
+355 69 54 50 300
Rruga pavaresia, ngjitur me pallatin e BKT-se dhe Shqiponjen
+355 0673226070
Lagja 13 Plazh, Durres
+355 067 28 43 738
Lagja 13 Plazh Rruga Pavaresia, Durres, Albania
+355 69 205 3588
Rruga Taulantia nr1 | Pista e Re, Durres 3042, Albania
Hours: Open today Open: 10:00 am - 12:00 am
+355 00355 69 245 2738
Bulevardi Dyrrah | Sheshi Iliria, Durres 2001, Albania
Hours: Open today 10:00- 16:30
+355 67 203 3221

Partnerët: