Hotelet Premium

Rruga per PLAZH, 2504, Golem,Durres, Albania
Hours: Open today Open : 00:00 -24:00
+355 069 25 54 187

Kategori:Restorant Hotel Hotel Vela eshte nje hotel i klasit te larte i vendosur ne Durres,Read More

Rruga Pavaresia, Durres
+355 0697753179

     Kategoria: Hotel, Restorant Miresevini ne ‘Mira Mare’ Hotel dhe Restorant, nje ambient komodRead More

Pishat e Buta, Golem, Durres
+355 069 73 10 550

     Kategoria: Bar, Restorant, Hotel Bar Restorant Hotel ‘Kevin’ ju ofron nje vend relaksi perRead More

Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania
+355 0578 62080

Grand Hotël Pameba ofrohen akomodim bashkëkohor:në 30 dhoma dhe 2 suita. Grand Hotël Pameba gjendetRead More

Lagja 13 Plazh, 2000 Durrës, Albania
Hours: Open today Check-in From 15:00 hours
Check-out Until 11:00 hours
+355 0035552 260 850

I rinovuar plotësisht në 2017, Hotel Adriatik ndodhet vetëm disa hapa nga plazhi dhe 5Read More

Shkembi i Kavajes, 4000 Durrës, Albania
Hours: Open today Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 08:00 - 11:00
+355 068 206 3020

Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Villa Belvedere është vendosur në zonënRead More

Lagja 13 Plepa, 4000 Durrës, Albania
Hours: Open today 10:00 - 00:00
+355 052 262 669

Tropikal Resort është një hotel resort gjigand që ndodhet në qytetin e Durrësit, Shqipëri. KaRead More

Shkembi i Kavajes Durrës, Albania 
Hours: Open today 8:00 - 22:00
+355 069 204 3334

Ky hotel ndodhet 1 minuta në këmbë nga plazhi. Plazhi afer hotelit eshte plazh meRead More

Partnerët: