Zanzi

Plazh, Durres
068 20 87 570

Përshkrimi:

Ofertë e Re     Rezervo

Kategoria: Restorant – Piceri

Ambjent i mrekullushem, stafi i cilesise se larte dhe gatimet me shije te persosura.

Adresa: Plazh, Durres

f   Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:


Partnerët: